O czym warto wiedzieć ?

Dzięki firmie D&M Sprzedaż auto na Śląsku jeszcze dziś! Wysokie ceny gwarantowane!

Całkowice podajmujemy kwetię bezproblemowej sprzedaży auta w D&M Skup samochodów. Przywiązujemy najwyższą wagę do ceny Twojego auta. Dzięki wieloletniej działalności w przemyśle motoryzacyjnym oferujemy najwyższą jakość świadczonych przez firmę usług i obsługi klienta. Przyjazny personel jest dla Klienta aby pomóc w procesie tak aby uniknąć kłopotów związanych z konicznością nagocjowania cen z potencjalnymi klientami oraz koniecznośćią reklamowania auta na własną rękę.

Staramy się zaperwnić najwyższy możliwy poziom usług dla naszych Klientów. Wykwalifikowana kadra pracowników często z wieloletnim doświadczeniem w branży samochodowej doradzi trafnie w jaki sposób sprzedać i wynegocjować najlepszą cenę. W ten sposób wiemy że jesteś w dobrych rękach, a rozpatrzenie skupu auta będzie sprawiedliwe i profesjonalne w każdym momencie.

Każdy samochód sprawdzamy pod kątem dokumentacji legalności oraz wad technicznych tak aby zapewnić wiarygodną i adekwatną wycenę pojazdu.

Płatności za samochód dokonujemy w sposób gotówkowy lub poprzez przelew bankowy. Wystawiamy fakturę lub umowę kupna lub złomowania pojazdu, dzięki czemu z wyrejestrowaniem pojazdu nie ma problemu.

Nasze doświadczenie, pomoc przy sprzedaży oznacza, że jesteśmy idealnym skupem samochodów dla Ciebie. Wyceny telefoniczne są szybkie, a nasi pracownicy dojeżdżają do Ciebie osobiście. Pamiętaj że dzięki D&M Skup samochodów sprzedaż auta nie musi trwać wieki.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

AUTOSKUP ZADZWOŃ + 48 511-573-915